U kunt onderstaande personen benaderen:


REGIO NOORD-OOST

GroningenW

• René van der Molen, Venestraat 148, 9402 CK Assen, 059-2408590, 06-38824999,Rene@imkerijvandermolen.nl

• Bijenstand "de Driehoek", Poortweg 2, 9561 LJ Ter Apel. 0599-58147, j.kruit@hetnet.nl

Drenthe

• Gerrit Freije, Oude Zeegserweg 11, 9471 PT Zuidlaren. 050-4092584, g.freije@hetnet.nl

• Ab Strijk, De Spil 5, 7751 HD Dalen, 0524-552560, albert.strijk@telfort.nl

• Albert Koopman, Witte Zand 17, 7861 BH Oosterhesselen, 06-52310333, albertkoopman@gmail.com

• René van der Molen, Venestraat 148, 9402 CK Assen, 059-2408590, 06-38824999,Rene@imkerijvandermolen.nl

Friesland

• Germ Koopmans, van Sminiaweg 128b, 9064 KH Aldtsjerk, 0582-562129, germkoopmans@icloud.com


REGIO OOST

Overijssel

• Gerard Schoemaker, Kalenberg Noord 49, 8377 BH Kalenberg, 0561-477245, moerasimker@kpnmail.nl

• Stef Leushuis, Deurningerstraat 36, 7651 RP Deurningen, 074-2772489, leushuisstef@gmail.com

• Henk Scholten, Holterweg 17, 7475 AT Markelo, 0547-361740, scholten.h.j@caiway.nl

• Hilbrand Meijer, Groenling 1, 7423 DG Deventer, 0570-658390, hilbrandmeijer@me.com

Gelderland-Oost

• Willem Velberg, Keppelstraat 4, 7204 GA Zuthpen, 0575-515646, willemvelberg@hotmail.com

• Rob Le Mair, Achterstraat 22, 6721 VM Bennekom,  06-44746126 RobWLeMair@gmail.com


REGIO MIDDEN

Utrecht en Flevoland

• Dennis van der Waals, Waalseweg 52D, 3999 NT Tull en 't Waal, 06-30919821, dennisvdwaals@ziggo.nl

• Adrie van den Akker, Lange Uitweg 53, 3999 WK Tull en ‘t Waal, 06-51384454, adrieakker@hotmail.com

• Theo Vulink, Boeier 04-20, 8242 CK Lelystad, 0651-010887, theovulink@gmail.com


REGIO NOORD-WEST

Noord-Holland

• Dirk Swaager, Folker Lambertstraat 40, 1785 CV Den Helder, 0223-618589, d.swaager@hotmail.nl

• Bart Barten, Thorbeckelaan 34, 2564 BP Den Haag, 06-43623226, b_barten@yahoo.com

• Dennis van der Waals, Waalseweg 52D, 3999 NT Tull en 't Waal, 06-30919821, dennisvdwaals@ziggo.nl


REGIO WEST

Zuid-Holland

• Bart Barten, Thorbeckelaan 34, 2564 BP Den Haag, 06-43623226, b_barten@yahoo.com


REGIO ZUID-WEST

Zeeland/ ZH-eilanden / Noord-Brabant-west

• Johan de Vries, Prinsenweg 5, 3237 LN Vierpolders, 0181-414088, 06-46564144, vriezom.sulcoreb@planet.nl 

• Henk Schram, Molenberglaan 18, 4791 AK Klundert, 0168-405264, hschram@zonnet.nl

• Leo van der Heijden, Graanzolder 22, 3262 CR Oud-Beijerland, 0186-614154, 06-15292450,                                                                                                                              ltm.vanderheijden@gmail.com

• Rudolf Fontein-Hubregtse, Bagijnestraat 43, 4301 BG Zierikzee, 0111-407377, 06-22964142,

                                                                                                                              fonte057@planet.nl


REGIO ZUID

Noord-Brabant/Gelderland-West

• Ad van Houten, Van Thielenhof 13, 5328 CN Rossum, 06-54935417, debijenwaard@live.nl

• Jos Römgens, Oude Trambaan 3, 5085 EN Esbeek, tel: 06-37598163, jhma.romgens@gmail.com

• Ad Staals, Radiostraat 34, 5641 TH Eindhoven, 040-2811287, a.staals@onsneteindhoven.nl

• Hayo Velthuis, Klemit 1, 5325 KG Wellseind, 0418-552487, hhwv@xs4all.nl

• Thomas Freitag, Jan Mosmanslaan 17E, 5237 BB Den Bosch, 06-12967588, thomasfreitag102@gmail.com


REGIO ZUID-OOST

Limburg

• Jos Römgens, Oude Trambaan 3, 5085 EN Esbeek, tel: 06-37598163, jhma.romgens@gmail.com

• Ad Staals, Radiostraat 34, 5641 TH Eindhoven, 040-2811287, a.staals@onsneteindhoven.nl

• Ad van Houten, Van Thielenhof 13, 5328 CN Rossum, 06-54935417, debijenwaard@live.nl


Voor richtlijn mentoren zie  richtlijn


Beschikt U over voldoende kennis en ervaring met het imkeren met Carnica’s en wilt u anderen daarbij helpen, meldt u dan aan bij de Vereniging van Carnica Imkers als MENTOR. We nemen u graag op in bovenstaande lijst zodat ook u uw kennis en ervaring met collega imkers kunt uitwisselen. 

Aanmelden kan bij de secretaris onder vermelding van uw naam, adres, telefoonnummer en, indien mogelijk, email-adres.

 

                                       

                                        aanmelden via email


                                                              

Mentoren VCI   


Wij hebben de volgende mensen bereid gevonden om u te ondersteunen bij het imkeren met-, of het ombouwen naar zachtaardige CARNICA's.